Abstrakcyjne malowanie kwiatów - Do Something Great

Abstrakcyjne malowanie kwiatów

Beata Mironiuk - Gąsior · 21 kwietnia, 2022

Jeśli lubisz lub nawet kochasz sztukę i regularnie odwiedzasz galerie, zgłębiasz wiedzę o najwspanialszych dziełach sztuki lub ich twórcach ale nie miałeś odwagi by zacząć sam kreować , a może nie wiesz kompletnie nic na ten temat ale czujesz że mógłbyś/mogłabyś chwycić za pędzel i namalować swój świat “na żółto i na niebiesko”???? lub w innym kolorze, to ten kurs zapewniam że jest idealny dla Ciebie!
Po pierwsze dowiesz się że warto malować i dlaczego jest to takie istotne. Opowiem Ci jak zacząć, aby nie marnować cennego czasu, podzielę się wiedzą na temat farb, narzędzi, blejtramów itd.. Pokażę krok po kroku jak namalować abstrakcyjne róże, jak zabezpieczyć obraz i go zawiesić bez wiercenia w ścianie. Dzięki tej wiedzy stworzysz samodzielnie swoje własne nowoczesne arcydzieło i staniesz się kreatorem i tym samym wzmocnisz poczucie własnej wartości. Dam Ci również przydatne wskazówki i dawkę zdrowej motywacji. Zatem przyłącz się do mnie, a ja z ogromną radością opowiem o wszystkim????

O instruktorze

Beata Mironiuk - Gąsior

Cześć, mam na imię Beata i zawodowo zajmuję się nauczaniem języka angielskiego ale przyznam się Wam, że moja pasja do malowania i sztuki była tak silna ,iż stała się sposobem na zarabianie i jednocześnie stylem życia. Zapraszam, abyście wyruszyli po przygodę, zeszli z utartych szlaków zwanych ,,strefami komfortu" i spróbowali czegoś nowego, co pozwoli odkryć nieznane lądy , a właściwie samych siebie. Pozwólcie sobie na bycie prawdziwymi pozwólcie się ponieść swojej fantazji,intuicji, emocjom i wykreujcie ze mną kolorowy świat barw, kwiatów, który poruszy Waszego Wewnętrznego Kreatora. Zapraszam zatem na przygodę z akrylami i Kwiatami Wewnętrznej Mocy z radością i lekkością!

1 Szkolenie

devdatastudio
+37 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 8 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
2 ocen
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Agata Ratyńska
Zamieszczono 2 lata temu

Wszystko bardzo dokładnie pokazane i opisane. Ciekawa forma malowania

×
Preview Image
Zuzia
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!