Brush lettering od czego zacząć? - Do Something Great

Brush lettering od czego zacząć?

Calligrafather · 24 grudnia, 2021

Lekcje kaligrafii, które przygotowałem są skierowane przede wszystkim do osób początkujących, które jeszcze nigdy nie miały styczności z kaligrafią, a chciałby by spróbować tego wyjątkowego hobby. Krok po kroku pokazuję od czego zacząć i jak uczyć się kaligrafii, żeby się do niej nie zniechęcić. Dzięki kursowi poznasz podstawy kaligrafii i odkryjesz jej urok. To nie tylko pisanie pięknych liter, które możesz potem wykorzystać do stworzenia własnych kartek okolicznościowych, motywacyjnych plakatów czy ozdobnych wpisów w kalendarzu lub bullet journalu. To także doskonały sposób na wyciszenie emocji, medytację, chwilę odpoczynku i relaksu. 

Czego potrzebujesz na początek? Wystarczy chwila wolnego czasu i narzędzia, które spokojnie kupisz w sklepie plastycznym lub papierniczym! 

O instruktorze

Calligrafather

Cześć! Mam na imię Adam i jestem kaligrafem. Piszę litery na czym się da i pokazuję innym jak to robić na warsztatach. Moja przygoda z kaligrafią trwa już ponad 10 lat i przez ten czas miałem okazję zobaczyć, że to sztuka, która ciągle żyje i dostosowuje się do współczesnych czasów. A ja próbuję odkryć wszystkie sposoby na jakie można ją dzisiaj wykorzystywać. Kilka z nich pokażę Ci podczas moich kursów.

2 Szkolenia

devdatastudio
+41 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 15 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
2 ocen
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu
Super rozbudowany kurs

Wszystko dobrze wytłumaczone, polecam

×
Preview Image
BlackMarshmallow
Zamieszczono 2 lata temu
Dobry kurs do nauki podstaw brushletteringu

Podstawy wyjaśnione w przejrzysty sposób, dużo cennych porad dla początkujących. Sympatyczny prowadzący, ma w tej dziedzinie dużo doświadczenia. Kurs nagrany w profesjonalny sposób, przyjemnie się ogląda. Jedyne co mogłabym poradzić na przyszłość, to mniej samego pisania wyrazów i dzielenia na odcinki, tylko może przedstawienie również innych technik, czcionek, papierów, markerów, porad itp. 🙂

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!