Dwie kanapki - club sandwich i kubanos - Do Something Great

Dwie kanapki – club sandwich i kubanos

Barbarzynca w kuchni · 7 grudnia, 2021

W moim kursie nauczysz się jak z jednego dania wyczarować kolejne, w jednym garze zrobić pożywne i smakowite dania na cały tydzień oraz jak wykorzystać wszystkie produkty bez strat i marnowania, aż do ich zamarynowania ????

Zapraszam Piotr Barbarzyńca w kuchni

O instruktorze

Barbarzynca w kuchni

Dzień dobry ???? Jestem Piotr i jestem nauczycielem radości z gotowania. Nazywam się Barbarzyńca w kuchni i czerpię dobrą energię z pracy w kuchni. Rozpalam ogień kulinarnej rebelii ???? Pomysł narodził się nieomal 15 lat temu, gdy prowadziłem restaurację Sól i Pieprz w Poznaniu, a wraz z Przyjacielem Michałem współtworzyłem pierwszą polską telewizję kulinarną w Internecie, foody.tv Jest odpowiedzią na glam „celebrytów kulinarnych” i bezczelną zachłanność „restauratorów”, korzystających z niewiedzy i nieśmiałości „konsumentów mniej awanturujących się” ???? Ślad naszych pionierskich prób znajdziesz jeszcze w „Sekcji Archeo Internetów”, tu: https://m.interia.pl/wideo/video,vId,714700 Moją misją jest nieść radość ze wspólnego gotowania samemu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, wesołego eksperymentowania, beztroskiego smakowania i sybaryckiego kosztowania życia , bez zbędnego obciążania portfela. Źródło inspiracji, (w najgorszym przypadku coś spieprzysz lub przesolisz, ale napewno będziesz się dobrze bawić sam i z najbliższymi), gwarantowane ???? Raduj się gotowaniem, korzystaj z najlepszych produktów i ciesz się życiem ????????‍????

7 Szkolenia

devdatastudio
+37 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 2 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
3 ocen
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Agata Ratyńska
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Agnieszka
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
BlackMarshmallow
Zamieszczono 2 lata temu
Fajne przepisy na kanapki

Bardzo pozytywny prowadzący, tłumaczy prosto i z dobrą energią. Ciekawe przepisy, które można modyfikować według upodobań, na pewno wypróbuję.

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!