Jak rozpocząć przygodę z tykwą - Do Something Great

Jeśli kochasz przyrodę i rękodzieło to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zobacz jak z jednego małego nasionka wyczarować niezwykłe ozdoby.
Kurs jest wprowadzeniem w świat tykwy. Poruszone zostaną tutaj wszystkie ważne aspekty pracy z tykwą takie jak: przygotowanie wysuszonego owocu, opis niezbędnych narzędzi, obróbka multiszlifierką oraz techniki malowania. A to wszystko rozpocznie się od uprawy tykwy.

Do rozpoczęcia przygody z tykwą będzie potrzebna oczywiście tykwa (najlepiej z własnej uprawy, można również kupić na olx lub allegro). Drugą ważną rzeczą będzie multiszlifierka i jej poświęcona zostanie cała lekcja, więc jeżeli dopiero rozglądasz się za sprzętem to zapraszam na kurs. Pozostałe rzeczy potrzebne do kursu to: wiertła, gąbka, łyżka, papier ścierny, ołówek, cyrkiel, farby akrylowe, pędzle oraz maseczka przeciwpyłowa.

Korzystając z kursu zdobędziesz niezbędną wiedzę by móc samodzielnie tworzyć niezwykle oryginalne ozdoby z tykwy. Szczegółowość kursu pozwoli uniknąć mnóstwa początkowych błędów, a tym samym praca z tykwą będzie samą przyjemnością.

O instruktorze

Monika Madejek Seszenslights

Mam na imię Monika. Uprawą oraz obróbką tykwy zajmuję się od ponad 10 lat. Do tej pory wykonałam mnóstwo tykwowych lamp oraz ozdób i praktycznie każda była inna. To dowodzi jak niezwykła jest ta roślina, gdyż pozwala ciągle rozbudzać kreatywność. Praca z tykwą jest naprawdę wciągająca. W moim przypadku tak mocno, że nawet mam tatuaż z malutką tykwą. Polecam spróbować tej dziedziny rękodzieła i gwarantuję satysfakcję.

2 Szkolenia

devdatastudio
+42 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 6 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
3 ocen
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Gosia Visschers
Zamieszczono 1 rok temu

×
Preview Image
Zuzia
Zamieszczono 1 rok temu

×
Preview Image
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!