Joga na każdy dzień tygodnia - Do Something Great

Joga na każdy dzień tygodnia

Eliza Joga Kukawska · 11 maja, 2022

Ten kurs w ciągu tygodnia przeprowadzi Cię przez siedem praktyk jogi, które pokażą jak praktyka na macie może przekładać się na jakość życia poza nią. Każdy dzień tygodnia porusza inny koncept teoretyczny poprzez odzwierciedlenie go w posturach fizycznych. Poznasz różne style praktyki jogi, nauczysz się różnorodnych pozycji (asan) oraz technik kontroli oddechu. Zachęcam Cię, abyś przez cały kurs słuchał_a swojego ciała i odpowiednio modyfikował_a asany pod swoje unikatowe możliwości i ograniczenia.

To kurs zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych joginów i joginek, którzy szukają inspiracji lub chcą usystematyzować praktykę własną.

By zacząć potrzebujesz niewiele – wygodny strój, matę do ćwiczeń oraz kilka przyborów jak koc, poduszki czy grubsza książka, które zapewne masz pod ręką w domu. Wystarczy, że poświęcisz 20 do 25 minut dziennie na praktykę, a pod koniec kursu odczujesz pozytywne zmiany w swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu????

O instruktorze

devdatastudio
+37 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 7 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
2 ocen
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Zuzia
Zamieszczono 2 lata temu
Super!

Kurs bardzo mi się podobał, instruktorka ma przyjemny, odprężający głos. Każdego kolejnego dnia czerpałam z zajęć większą przyjemność. Zdecydowanie będę do niego wracać 🙂

×
Preview Image
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!