Lampa z Tykwy - Do Something Great

Jeżeli podobają ci się lampy wykonane z tykwy to po tym kursie będziesz mógł wykonać je samodzielnie. Przekonasz się, że wcale nie jest to skomplikowane.
Na kursie zostanie przedstawiony proces powstawania lampy z tykwy. Podczas pracy dowiesz się w jaki sposób przygotować tykwę, jak rysować wzory i jak je wiercić oraz czym ozdobić lampę. Na końcu zamontujemy elektrykę dzięki której uzyskamy efekt światłocienia.

Do wykonania lampy potrzebne będą: tykwa, papier ścierny, cyrkiel, łyżka, klej wikol, koraliki szklane 6mm, farby akrylowe, pędzel, gąbka, kabel z oprawką i podsufitką, żarówka oraz multiszlifierka z osprzętem: 3 wiertła o rozmiarach: 6mm, 3,2 mm, 2,8mm, frez do cięcia, wałek szlifierski.

Po tym kursie wykonanie lampy z tykwy nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu. Oprócz zyskania satysfakcji z samodzielnego wykonania niezwykłej ozdoby rozbudzisz swoją kreatywność oraz popracujesz nad cierpliwością.

O instruktorze

Monika Madejek Seszenslights

Mam na imię Monika. Uprawą oraz obróbką tykwy zajmuję się od ponad 10 lat. Do tej pory wykonałam mnóstwo tykwowych lamp oraz ozdób i praktycznie każda była inna. To dowodzi jak niezwykła jest ta roślina, gdyż pozwala ciągle rozbudzać kreatywność. Praca z tykwą jest naprawdę wciągająca. W moim przypadku tak mocno, że nawet mam tatuaż z malutką tykwą. Polecam spróbować tej dziedziny rękodzieła i gwarantuję satysfakcję.

2 Szkolenia

devdatastudio
+46 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 5 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
2 ocen
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Gosia Visschers
Zamieszczono 1 rok temu

×
Preview Image
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu
Tykwa moje odkrycie 2021

Fajnie i rzeczowo poprowadzony kurs. Brawo

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!