Malowanie na drewnie - pierwsze kroki - Do Something Great

Malowanie na drewnie – pierwsze kroki

Ewelina Gorzewska EweLove · 16 grudnia, 2021

Kursy skierowane są do osób, które chciałyby spróbować innej formy medytacji, polegającej na tworzeniu w kontakcie z naturą. Niewiele potrzeba, by z przedmiotów – w tym wypadku klocków drewna – używanych przecież do palenia w kominku, wyczarować fantastyczny pejzaż, czy inny obraz z duszą. Przygotuj dowolnej wielkości i kształtu plaster lub klocek drewna, olej, farby i pędzle a dowiesz się, ile dobrego jesteś w stanie nauczyć się stosując przekazane przeze mnie wskazówki. Przyjemnej podróży w głąb siebie!

Medytacja poprzez pasję. Zapraszam

O instruktorze

Ewelina Gorzewska EweLove

Cześć????, mam na imię Ewelina i od kilku lat prowadzę hobbistyczną pracownię malarstwa w Łodzi. W życiu zajmuję się wieloma rzeczami. Nauczam języka angielskiego według niekonwencjonalnych metod, kiedyś pracowałam w korporacji w dziale logistyki, a obecnie pomagam również przy social media i marketingu dla jednej z firm. Studiuję też psychologię, którą się pasjonuję od lat, by w niedalekiej przyszłości - mam nadzieję - zająć się również i tym. Prywatnie jestem mamą małego Brzdąca i żoną wspaniałego Faceta. Prowadzę kursy z malowania na drewnie. Bowiem bardzo lubię kontakt z naturą i uważam, że drewno właśnie, obok kamienia, jest najszlachetniejszym z surowców, jakie posiadamy na naszej planecie. Jego niebywała struktura sprawia, że malowanie to tak naprawdę coś więcej niż samo tworzenie - to wydobywanie i odkrywanie ukrytego piękna. Jeśli i Ciebie pasjonuje tajemnica zaklęta w drewnie, dołącz do moich kursów.

1 Szkolenie

devdatastudio
+37 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 7 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

3.0
Śr. ocena
1 ocen
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
BlackMarshmallow
Zamieszczono 2 lata temu
Byłby to naprawdę w porządku kurs, gdyby nie zabrakło kilku elementów

Pomysł na kurs ciekawy, podstawy ogólnie zarysowane, jednak największym minusem jest to, że nie ma ujęć bezpośrednio na pracę. Przez to "uczymy się" wyłącznie z opisów prowadzącej, nie jest pokazane jak nanieść szkic, jak malować, jak cieniować. Brakuje też ostatniego etapu impregnacji pracy, mimo że był zapowiadany. Pani prowadzącej przydałoby się również trochę śmiałości w wypowiedziach.

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!