Podstawowy kurs modelarstwa

Modelarstwo redukcyjne

Artur Szopa · 14 marca, 2023

W trakcie kursu nauczę Cię czym jest modelarstwo redukcyjne, jakie narzędzia powini/-eneś/-nnaś mieć w ramach warsztatu, jak dobierać modele – czyli ABC Modelarza. Kiedy już przejdziemy przez modelarskie ABC, przyjdzie czas na otwarcie naszego pudełka z plastikowym modelem. Zobaczysz samoloty, czołgi, gwiezdne wojny oraz inne ciekawostki dostępne w różnych skalach w ramach naszego wspólnego warsztatu.

Pokażę Ci modele łatwe i te bardziej zaawansowane, mając nadzieję, że odnajdziesz tutaj coś dla siebie.

Siadaj wygodnie, przygotuj sobie biurko lub stolik, otwieramy wreszcie nasze pudełko. O wszystkim co będzie Ci potrzebne opowiem podczas kursu, startujemy.

Podział i dobór lekcji pozwoli uniknąć mnóstwa początkowych błędów, a tym samym rozwój hobby będzie łatwy i z pewnością przyjemny.

Serdecznie zapraszam do wspólnego sklejania!

O instruktorze

Artur Szopa

Nazywam się Artur Szopa, na co dzień pracuję "zwinnie" w dużej korporacji, ale co najważniejsze, od prawie szóstego roku życia jestem miłośnikiem awiacji i modelarzem. Pokażę Wam jak niesamowitą magią jest budowanie różnego rodzaju plastikowych modeli redukcyjnych. Na pewno pozwolimy sobie na odpoczynek od świata korpo, choć nie do końca, ponieważ pewne elementy naszej codziennej pracy pomogą nam rozwijać szeroki wachlarz umiejętności. Zaczynamy, otwieramy pudełko i wspólnie rozpoczynamy przygodę z plastikowym hobby jakim jest modelarstwo!

1 Szkolenie

devdatastudio
+34 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 6 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
2 ocen
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Agata Ratyńska
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Agnieszka
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!