Podstawy gry w brydża sportowego cz.1 - Do Something Great

Podstawy gry w brydża sportowego cz.1

Przemysław Kurzak · 19 grudnia, 2021

Zapraszam na kurs podstawowy brydża sportowego! Dlaczego warto z niego skorzystać? Wszystko wyjaśniam w opisie poniżej.

Jesteś nastolatkiem? Studentem? Pracujesz? Szukasz pracy? A może jesteś seniorem? Mój kurs jest dla KAŻDEGO – dokładnie, nie ma tutaj bariery wiekowej. Nie ma też żadnych wstępnych wymagań. Wystarczy tylko talia kart, którą każdy na pewno ma w domu. Siadaj więc wygodniej w swoim fotelu, a ja zabieram Cię w podróż – w której pokażę Ci zasady gry w brydża sportowego!

Mój kurs składa się z 11 lekcji. Podczas każdej lekcji skupimy się na konkretnym zagadnieniu – nie będzie nudno, będzie dużo przykładów! Przygotowałem również krótki zestaw pytań tak byś mógł się sprawdzić jak dużo materiału przyswoiłeś. Nie bój się, na końcu każdego odcinka czeka na Ciebie krótkie podsumowanie!

Spytasz co w tym fajnego i pożytecznego? Brydż to rywalizacja, umiejętność pracy w parze, podejmowanie decyzji w niepewnych warunkach (ach ten dreszczyk emocji!), możliwość nawiązania kontaktu z osobami z przeróżnych dziedzin (i przeróżnych lokalizacji – sam mam znajomych rozproszonych po całej Polsce!). Coś jeszcze? No pewnie! Brydż daje możliwość ciągłego doskonalenia się. Nie ma też nic lepszego niż satysfakcja z dobrego zagrania (w dodatku mając za przeciwników znakomitych graczy!). To sport gdzie nastolatkowie mogą rywalizować z seniorami, amator ma szansę wygrać z arcymistrzem, gdzie logika połączona z psychologią daje spektakularne wyniki i wreszcie – gdzie wszyscy mają okazję do spotkania się i dobrej zabawy!

O instruktorze

Przemysław Kurzak

Cześć! Z tej strony Przemek - brydżowy maniak :). Pierwszy raz zasady gry miałem okazję poznać w gimnazjum i od tamtej pory nie przestałem grać. Dzięki brydżowi miałem okazję uczestniczyć w wielu turniejach w całej Polsce (jak również na świecie - reprezentując m.in barwy Polski w Stambule jako nastolatek czy barwy krakowskiej AGH w Budapeszcie), poznać wiele osób nawiązując tym samym znajomości na długie lata! Brydż to dla mnie PASJA - więc postanowiłem się nią podzielić. Zdałem egzamin na instruktora brydżowego, co pozwoliło mi pokazać dużej liczbie osób jak przy użyciu zwykłych kart możemy spędzać świetnie czas przy grze w brydża. W trakcie swojej przygody miałem okazję zdobyć doświadczenie ucząc dzieci, młodzież, osoby w średnim wieku jak również seniorów. Widzisz - to gra w której nie ma bariery wiekowej! Wystarczy, że chcesz się nauczyć tej gry - a ja jestem tutaj dla Ciebie, by Ci w tym pomóc :). Ale uprzedzam - ta gra naprawdę uzależnia - i zostaje z Tobą na długieeee lata!

2 Szkolenia

devdatastudio
+40 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 8 Ilość lekcji
  • 1 Quiz

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
1 ocen
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu
Kurs bardzo fajny i zrozumiały

Czekam na pozostałe lekcje????

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!