Podstawy gry w brydża sportowego

Podstawy gry w brydża sportowego cz.2

Przemysław Kurzak · 14 marca, 2023

Cześć! Zapraszam Cię na drugą część mojego kursu podstawowego!

Skoro tutaj jesteś, to pewnie właśnie ukończyłeś/aś pierwszą część mojego kursu – GRATULUJĘ! Jeżeli jednak nie widziałeś/aś wcześniejszej odsłony warsztatu, to zapraszam Cię najpierw do zapoznania się z nią – to pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z zagadnieniami, które będą niezbędne do zrozumienia materiału poruszanego w tym szkoleniu.

Ten kurs składa się z 11-stu lekcji. Podczas każdej z nich skupimy się na konkretnym zagadnieniu – nie będzie nudno, będzie dużo przykładów! 

Przygotowałem również krótki zestaw pytań, tak abyś mógł/mogła się sprawdzić jak dużo materiału przyswoiłeś/aś. Nie bój się, na końcu każdego odcinka czeka na Ciebie krótkie podsumowanie!

Czego będziemy się uczyć? Skupimy się na każdym elemencie gry, jednak pojawi się jeszcze więcej przykładów i nowych wiadomości. Więcej wiedzy na temat współpracy obrońców – proszę bardzo! Jak licytować dalej, gdy partner otworzył – nie ma sprawy! Może jakieś nowe otwarcia licytacyjne – czemu nie, bardzo proszę! To i wiele więcej znajdziesz w tej części kursu. Zwieńczeniem będzie wiedza z licytacji dwustronnej, która pozwoli Ci na  swobodna grę w każdych warunkach, ze wszystkimi przeciwnikami!

O instruktorze

Przemysław Kurzak

Cześć! Z tej strony Przemek - brydżowy maniak :). Pierwszy raz zasady gry miałem okazję poznać w gimnazjum i od tamtej pory nie przestałem grać. Dzięki brydżowi miałem okazję uczestniczyć w wielu turniejach w całej Polsce (jak również na świecie - reprezentując m.in barwy Polski w Stambule jako nastolatek czy barwy krakowskiej AGH w Budapeszcie), poznać wiele osób nawiązując tym samym znajomości na długie lata! Brydż to dla mnie PASJA - więc postanowiłem się nią podzielić. Zdałem egzamin na instruktora brydżowego, co pozwoliło mi pokazać dużej liczbie osób jak przy użyciu zwykłych kart możemy spędzać świetnie czas przy grze w brydża. W trakcie swojej przygody miałem okazję zdobyć doświadczenie ucząc dzieci, młodzież, osoby w średnim wieku jak również seniorów. Widzisz - to gra w której nie ma bariery wiekowej! Wystarczy, że chcesz się nauczyć tej gry - a ja jestem tutaj dla Ciebie, by Ci w tym pomóc :). Ale uprzedzam - ta gra naprawdę uzależnia - i zostaje z Tobą na długieeee lata!

2 Szkolenia

devdatastudio
+35 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 12 Ilość lekcji
  • 1 Quiz

Oceny i komentarze

0.0
Śr. ocena
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Brak komentarzy
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!