Szydełkowanie dla początkujących, czyli od czego zacząć?

Szydełkowanie dla początkujących, czyli od czego zacząć?

Justyna Kraszewska WoolyMe · 19 grudnia, 2021

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z szydełkowaniem, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

W czasie kursu pokażę Ci co można wykonać za pomocą tego niewielkiego narzędzia. Opowiem o różnych rodzajach szydełek oraz nauczę Cię podstawowych splotów. Na koniec stworzymy wspólnie Twoją pierwszą szydełkową robótkę – łapkę na gorący garnek. Do jej wykonania będziesz potrzebować:

  • szydełko o rozmiarze 5mm,
  • włóczkę – odpowiednia będzie np. YarnArt Jeans Plus, jak również każda inna dedykowana właśnie na ten rozmiar szydełka (taka informacja podana jest na etykiecie włóczki).

Zapraszam do wspólnego szydełkowania!

O instruktorze

Justyna Kraszewska WoolyMe

Justyna Kraszewska, nauczyciel z wykształcenia, właścicielka firmy Wooly Me. Prowadzi warsztaty rękodzieła i tworzy unikatowe produkty na zamówienia indywidualne.Żyć nie umie bez dziergania. Cierpi na syndrom niespokojnych rąk! Ale dobrze jej z tym i chętnie się podzieli swoją pasją! Na drutach i szydełkiem można wyczarować niemal wszystko. Od ozdób, poprzez ubrania, po wielkie koce czy dywany. Szydełkowanie i dzierganie na drutach pozytywnie wpływa na nasze życie: - relaksuje, uspokaja, niweluje stres; - ćwiczy sprawność manualną - rozwija kreatywność i logiczne myślenie - podnosi samoocenę i daje poczucie spełnienia

4 Szkolenia

devdatastudio
+37 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 5 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
3 ocen
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Agata Ratyńska
Zamieszczono 1 rok temu

×
Preview Image
Zuzia
Zamieszczono 1 rok temu

×
Preview Image
Adam_Lenkiewicz
Zamieszczono 2 lata temu

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!