Kurs szydełkowania

Szydełkowe udziergi

Maria Kornacka · 12 października, 2022

Jeśli fascynuje Cię rękodzieło i udało Ci się opanować podstawowe rodzaje oczek, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zobacz jak z włóczki i szydełka można wyczarować wyjątkowe przedmioty – podkładkę pod kubek oraz chustę.

Kurs stanowi rozwinięcie tematu szydełkowania. Poruszone zostaną tutaj wszystkie ważne aspekty takie jak: dobór rozmiaru szydełka do włóczki, rodzaje włóczek, trening przerabiania półsłupków, dbanie o motek, noszenie chusty czy też uzasadnienie roli znaczników w tworzeniu szydełkowego wyrobu.

Do rozpoczęcia przygody z szydełkiem będzie potrzebna oczywiście włóczka.. Drugą ważną rzeczą będzie szydełko i jemu poświęcona zostanie część jednej lekcji, więc jeżeli zastanawiasz się nad dobrym rozmiarem to zapraszam na kurs.

Korzystając z moje warsztatu zdobędziesz niezbędną wiedzę, by móc samodzielnie tworzyć wyjątkowe przedmioty za pomocą szydełka. Szczegółowość kursu pozwoli uniknąć mnóstwa początkowych błędów, a tym samym praca z szydełkiem będzie samą przyjemnością.

O instruktorze

Maria Kornacka

Jestem Marysia i pracuję jako nauczycielka wspomagająca (surdopedagog) w szkole podstawowej. Szydełkuję od maja 2020. Od kilku miesięcy swoją pasją do szydełkowania zarażam moich uczniów. Prowadzę dla nich szydełkowe koło zainteresowań, które założyłam na ich prośbę. Obserwując ich początki, korygowałam różnorodne błędy i rozwiewałam wątpliwości. Zamierzam pomóc Ci ich uniknąć :) Chciałabym zachęcić wszystkich do spróbowania swoich sił w "walce" z szydełkiem. Po włożeniu optymizmu i cierpliwości, z pewnością stworzysz prace, które zaskoczą i zachwycą Ciebie i innych. Wierzę, że podstawą w szydełkowaniu jest motywacja. Coś Ci się podoba? Idź w tę stronę!

1 Szkolenie

devdatastudio
+34 zapisanych

Szkolenie zawiera

  • 7 Ilość lekcji

Oceny i komentarze

5.0
Śr. ocena
1 ocen
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią!
Zuzia
Zamieszczono 2 lata temu
Super!

×
Preview Image
Pokaż więcej recenzji
Podziel się swoją opinią!